LXV Turniej Tenisowy Kadry WP ,,WARSZAWA-2016”

    W dniach 18-19 czerwca 2016 r. na kortach WAT odbył się kolejny, już LXV Turniej Tenisowy Kadry WP ,,Warszawa-2016″. W spotkaniu uczestniczyło 40 wojskowych zawodników z Bydgoszczy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i WST GW ,,Return”, którzy reprezentowali garnizon warszawski. W koleżeńskiej atmosferze, z zachowaniem sportowej rywalizacji rozegrano czterdzieści meczów tenisowych. Sprawnie przeprowadzona impreza to efekt doskonałej współpracy Stowarzyszenia, Wojskowej Akademii Technicznej i Wojskowej Federacji Sportu oraz wsparcia finansowego Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Wszystkim uczestnikom i organizatorom, a także osobom i instytucjom, które wsparły turniej SERDECZNIE DZIĘKUJEMY. Czytaj dalej

III RODZINNY TURNIEJ TENISOWY ,,FAMILY CUP-2016”

W niedzielę 19 czerwca 2016 r. na kortach WAT rozegrano, już po raz trzeci, ,,Rodzinny Turniej Tenisowy FAMILY CUP-2016″. W spotkaniu uczestniczyły rodzinne pary członków Stowarzyszenia, zaproszonych gości oraz żołnierzy i ich rodzin z garnizonu warszawskiego. W sumie rozegrano dwadzieścia cztery mecze tenisowe. W wyniku rozgrywek pierwsze pięć miejsc zajęły następujące pary:

  1. Janusz MARKUT, Radomir MARKUT.
  2. Łukasz UHMA, Rafał UHMA.
  3. Andzrej FLORIANOWICZ, Waldemar BŁACHUT.
  4. Janusz GUZEK, Wojciech GUZEK.
  5. Małgorzata FRYDRYCH, Joanna NEUMANN-DESPALLART.

Pozostali uczestnicy turnieju zajęli kolejne, ale nie mniej eksponowane miejsca. Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach gratulując osiągniętych wyników oraz wyśmienitej kondycji fizycznej.

Zawody zorganizowano wspólnymi siłami Wojskowego Stowarzyszenia Tenisowego RETUN, Wojskowej Akademii Technicznej przy wsparciu Wojskowej Federacji Sportu i Ministerstwa Sportu i Turystyki. Czytaj dalej