IX Wielkanocny Turniej Tenisowy ,,NOCNE MARKI – 2014″

SAM_0443W nocy 11/12.04.2014 r. na kortach  w Miedzeszynie od-był się kolejny, już dziewiąty, nocny turniej tenisowy NOCNE MARKI. Sportowe wzmagania poprzedzi-ło ,,tradycyjne jajeczko”, w trakcie którego uczestnicy spotkania przekazali sobie najserdeczniejsze życzenia   z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Wszystkie mecze rozegrano w atmosferze zdrowej sportowej rywa-lizacji i poszanowania zasad fair play. Zawody były też okazją do miłych spotkań koleżeńskich członków i sym-patyków Stowarzyszenia oraz zaproszonych gości.

    Za pomoc w organizacji i zabezpieczeniu turnieju organizatorzy serdecznie dziękują kolegom: Wiesławowi Chrzanowskiemu, Piotrowi Niedzickiemu, Ryszardowi Borskiemu i Witoldowi Wojciechowiczowi.

Do zobaczenia na jubileuszowym X turnieju NOCNE MARKI – 2015.

    Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem końcowym  i serwisem fotograficznym z zawodów.

Nocne Marki – 2014 – komunikat końcowy >>>

Nocne Marki – 2014 – serwis foto >>>

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć w naszej galerii >>>

Opracował M.K.

LIII Turniej Tenisa Par WROCŁAW – CUP 2014

W dniach 28-29.03.2014 r. reprezentacja Wojskowego Stowarzyszenia Tenisowego Garnizonu Warszawa RETURN, uczestniczyła w ,, LIII Turnieju Tenisa Par WROCŁAW -CUP 2014″. W bieżącym roku było to pierwsze spotkanie tenisistów wojskowych z Bydgoszczy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Warszawy.  Spotkanie zorganizowała 4 Regionalna Baza Logistyczna we współpracy z Wojskowym Towarzystwem Tenisowym z Wrocławia. Tym razem zwyciężyła drużyna z garnizonu krakowskiego, kolejne miejsca zajęły reprezentacje z Bydgoszczy, Wrocławia, Poznania i Warszawy.

Kolegom z Wrocławia dziękujemy za dobrze zorganizowane  i sprawnie przeprowadzone zawody.

Kol. Józkowi Kowalczykowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii >>> 

Opracował MK.

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW WST GW RETURN

ZARZĄD WST GW RETURNZgodnie ze statutem  18.03.2014 r. odbyło się Walne Zebranie Członków Wojskowego Stowarzyszenia Tenisowego Garnizonu Warszawa RETURN. W trakcie zebrania podsumowano działalność Stowarzyszenia w latach 2010-2014 r., wybrano nowe władze oraz określono główne kierunki działalności programowej i finansowej na lata 2014-2018. Czytaj dalej