Porozumienie o współpracy z dowódcą Garnizonu Warszawa

W dniu 22 maja 2012 r. w Sali Tradycji DGW odbyła się uroczystość podpisania porozumienia o współpracy między dowódcą Garnizonu Warszawa i Wojskowym Stowarzyszeniem Tenisowym Garnizonu Warszawa „Return”. Podpisy na dokumencie złożyl: dowódca Garnizonu Warszawa gen. bryg. dr Wiesław Grudziński oraz prezes Stowarzyszenia gen. dyw. w st. spocz. Jan Klejszmit. Obie strony zobowiązują się współpracować na rzecz kształtowania pozytywnego wizerunku naszych Sił Zbrojnych oraz popularyzowania wśród żołnierzy, ich rodzin i pracowników wojska naszej instytucji oraz stołecznych jednostek wojskowych DGW, różnych dziedzin sportu, a zwłaszcza gry w tenisa ziemnego. Zainteresowane osoby będą uczestniczyć w zajęciach instruktażowych oraz zawodach tenisowych. Stowarzyszenie udzieli pomocy w przygotowaniu reprezentacji DGW do udziału w mistrzostwach Wojska Polskiego w tej dyscyplinie. Natomiast DGW wspierać będzie pod względem promocyjnym, logistycznym i merytorycznym przedsięwzięcia Stowarzyszenia w oparciu o roczny plan współpracy.
W spotkaniu uczestniczyli: zastępca dowódcy garnizonu płk Andrzej Śmietana i przedstawiciele kierowniczej kadry DGW oraz członkowie Zarządu Stowarzyszenia: wiceprezes płk rez. Marek Królikowski i sekretarz płk w st. spocz. Jerzy Łosowski.

Tekst: Adam Stasiński

zdjęcia >>>

NOCNE MARKI – 2012

Zgodnie z rocznym programem zasadniczych przedsięwzięć WSTGW ?RETURN? w dniach 30/31.03.br. w obiekcie ?KORTY MIEDZESZYN? w Warszawie odbył się WIELKANOCNY VII TURNIEJ TENISA PAR ?NOCNE MARKI – 2012?. W turnieju udział wzięli tenisiści z Akademii Wychowania Fizycznego, Dowództwa Garnizonu Warszawa, Inspektoratu Wojskowej Służby Zdrowia, Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, Śródmiejskiego Ośrodka Rekreacji ?SOLEC?, Wojskowej Akademii Technicznej oraz Wojskowego Stowarzyszenia Tenisowego Garnizonu Warszawa ?RETURN?.

Nocne Marki – komunikat końcowy 2012

Nowa strona internetowa

Od 14 kwietnia 2012 r. strona funkcjonuje w oparciu o system WordPress. Mam nadzieję, że nowa szata graficzna przypadnie Wam do gustu, natomiast łatwość redagowania treści przyczyni się do zwiększenia aktywności użytkowników serwisu.

Pozdrawiam.
Administrator.